montaz

Rychlá montáž se zárukou

Odborná instalace alarmu

ajax logo

9 900 Kč

+ DPH

Proč je 81alarm lepší

Montáž bez starostí a plná záruka

Kvalitní práce a produkty

Na prvním místě je u nás vždy kvalitně odvedená práce. Chceme, aby Vám náš alarm dlouho a spolehlivě fungoval a přinášel klid a bezpečí.

81

Spolehlivé značky

Záleží nám na kvalitě a spolehlivosti výrobků, a proto instalujeme pouze alarmy značky AJAX a Jablotron.

ajax
jablotron

Záruční i pozáruční servis

Jistota, že vše bude fungovat, jak má. Za naší prací si stojíme, a proto nabízíme v případě pravidelného servisu systému možnost opakovaného prodlužování záruky, a to jako bonus v ceně servisu.

Pravidelná údržba

Přejeme si, aby Vám naše alarmy dobře sloužily co nejdéle. Proto se kromě samotné instalace alarmů, zabýváme také jejich servisem, údržbou a případným seřizováním.

Bezchybná funkce i instalace

Na alarmy i práce poskytujeme plnou dvouletou záruku. Naše produkty jsou spolehlivé. Pokud by se Vám v záruce i přesto cokoli pokazilo a bylo nutné čekat na dodání náhradního dílu dodavatelem, vyměníme Vám ihned jakýkoliv komponent za nový.

Pořádek a úklid po instalaci

Možnost vzniku nepořádku při instalaci minimalizujeme použitím vhodných postupů a profesionálních nástrojů, kterými jsou všichni naši odborníci vybaveni. Veškeré vzniklé nečistoty po instalaci odklidíme a zajistíme i jejich odvoz.

Pojištění

S instalací alarmů a souvisejícími úkony máme zkušenosti a všechno probíhá hladce. Pro všechny případy jsme ale pojištěni u Kooperativy na 5 milionů Kč.

Dostupnost

Vaše rozhodnutí spolupracovat s námi je zavazující. Kdykoliv nám můžete zavolat nebo napsat a zeptat se na nastavení konkrétních částí systému. Rádi Vám se vším poradíme.

Akční nabídkaPouze na prvních 100 objednávek!
Dní
00
Hod
00
SEC
00
29 900 Kč
Původní cena 34890 Kč
29 900 Kč
Původní cena 34890 Kč
81alarm

Komplexní zabezpečení Vašeho domu, bytu i kanceláře. Systém AJAX nyní v akci jen za 29 900 Kč včetně montáže + DPH dle konkrétního objektu. Součástí výhodného setu je 1x AJAX Hub, 6x čidla MotionProtect, 1x CombiProtect, 3x DoorProtect, 2x FireProtect a dotyková klávesnice KeyPad.

Akce pouze do 31.03.2022
Lze koupit výhodně na splátky
Více o akční nabídce

alarm bez práce? vše vyřešíme na klíč

A jak to celé probíhá?

Bezpečně a z domova si vyberete rozsah zabezpečení. Naši odborníci Vám poradí s technickým doladěním a domluví s Vámi termín pro zaměření prostoru. Vše zařídíme za Vás — kompletní instalaci, napojení, uvedení do provozu, zaškolení a nezapomínáme ani na následnou péči.

1

Rychlá konzultace

Telefonicky společně probereme základní parametry a vysvětlíme Vám průběh celé instalace alarmu.

2

Zaměření prostoru

Osobně ve Vaší domácnosti zaměříme prostory a doporučíme Vám tak nejvhodnější typ řešení přímo podle Vašich potřeb. Na místě společně vše objednáme a dohodneme se na termínu instalace.

3

Instalace

Naši odborníci v domluveném termínu a za pomoci profesionálního vybavení nainstalují jednotlivé komponenty alarmu. To vše s kompletním úklidem a následným důkladným zaškolením obsluhy.

4

Údržba bez starostí

Budeme za Vás hlídat termíny údržby a pravidelně Vám je připomínat. Kdykoli si nebudete vědět s čímkoliv rady, bude Vám k dispozici naše zákaznické centrum.

Typický rozsah montáže alarmu

Od návrhu až po profesionální realizaci a zprovoznění na Vašem chytrém telefonu.  
Montáž je prováděna našimi profesionálními odborníky, kteří si kladou za cíl kvalitu a čistě odvedenou práci.
Od začátku až do konce komunikujete s jedním přiděleným odborníkem. Ten s Vámi vše dohodne a provede i závěrečné předání.
Aktivujeme Hub a veškeré senzory a nastavíme do prostor, který budou střežit.
Hub a senzory nainstalujeme na svá místa dle předem schváleného zaměření tak, abychom docílili jejích nejefektivnějšího využití.
Přesvědčíme se, že senzory bezchybně snímají. V aplikaci také zkontrolujeme sílu signálu a stav baterií.
Technik Vám pomůže s instalací aplikace do telefonu a přiřadí k účtu systému AJAX.
Po celém procesu montáže uklidíme veškerý nepořádek, který jsme v průběhu montáže udělali a důkladně Vás zaškolíme se správou zařízení.

Namontujeme vám alarm v těchto městech

mapa ČR

Praha a Středočeský kraj

Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod, Dobříš, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Příbram, Roudnice nad Labem

Brno a Jihomoravský kraj

Blansko, Boskovice, Břeclav, Černá Hora, Hodonín, Hustopeče, Ivančice, Kroměříž, Kuřim, Kyjov, Letovice, Mikulov, Pohořelice, Slavkov u Brna, Tišnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo

Olomouc, Ostrava

Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Prostějov, Přerov, Třinec

za kolik ho můžu mít ?
Chcete vědět cenu alarmu včetně montáže ihned?
Spočítat si cenu