proc 81alarm

Kdo vlastně jsme

Proč si zvolit alarm od

Inspirujeme se ve světě nejnovějšími trendy a nejlepšími službami. Pečlivě se učíme a přinášíme pak tyto skvělé inovace a péči našim zákazníkům. Montujeme ročně tisíce alarmů. Všechny nabízené alarmy jsou nyní přímo na našich skladech. S našimi dodavateli máme tak nadstandardní vztahy, že se podílíme i na vývoji nových jednotek. Proto na alarmy AJAX od nás dostanete záruku až 81 měsíců. Navíc s garancí výměny celého alarmu při okamžité nedostupnosti náhradních dílů.

Certifikáty a členství

Provádíme profesionální montáž alarmu Ajax, a to na základě následuících certifikátů. Naši odbornost potvrzuje i členství v odborných společnostech.
2. ČSN

Systémy značky Ajax v posledních letech získávají uznávaná ocenění.

security fire
psi winner
lte 2018
sekurika mips

Proč je 81alarm lepší

Montáž bez starostí a plná záruka

Kvalitní práce a produkty

Na prvním místě je u nás vždy kvalitně odvedená práce. Chceme, aby Vám náš alarm dlouho a spolehlivě fungoval a přinášel klid a bezpečí.

81

Spolehlivé značky

Záleží nám na kvalitě a spolehlivosti výrobků, a proto instalujeme pouze alarmy značky AJAX a Jablotron.

ajax
jablotron

Záruční i pozáruční servis

Jistota, že vše bude fungovat, jak má. Za naší prací si stojíme, a proto nabízíme v případě pravidelného servisu systému možnost opakovaného prodlužování záruky, a to jako bonus v ceně servisu.

Pravidelná údržba

Přejeme si, aby Vám naše alarmy dobře sloužily co nejdéle. Proto se kromě samotné instalace alarmů, zabýváme také jejich servisem, údržbou a případným seřizováním.

Bezchybná funkce i instalace

Na alarmy i práce poskytujeme plnou dvouletou záruku. Naše produkty jsou spolehlivé. Pokud by se Vám v záruce i přesto cokoli pokazilo a bylo nutné čekat na dodání náhradního dílu dodavatelem, vyměníme Vám ihned jakýkoliv komponent za nový.

Pořádek a úklid po instalaci

Možnost vzniku nepořádku při instalaci minimalizujeme použitím vhodných postupů a profesionálních nástrojů, kterými jsou všichni naši odborníci vybaveni. Veškeré vzniklé nečistoty po instalaci odklidíme a zajistíme i jejich odvoz.

Pojištění

S instalací alarmů a souvisejícími úkony máme zkušenosti a všechno probíhá hladce. Pro všechny případy jsme ale pojištěni u Kooperativy na 5 milionů Kč.

Dostupnost

Vaše rozhodnutí spolupracovat s námi je zavazující. Kdykoliv nám můžete zavolat nebo napsat a zeptat se na nastavení konkrétních částí systému. Rádi Vám se vším poradíme.

Akční nabídkaPouze na prvních 100 objednávek!
Dní
00
Hod
00
SEC
00
29 900 Kč
Původní cena 34890 Kč
29 900 Kč
Původní cena 34890 Kč
81alarm
Komplexní zabezpečení Vašeho domu, bytu i kanceláře. Systém AJAX nyní v akci jen za 29 900 Kč včetně montáže + DPH dle konkrétního objektu. Součástí výhodného setu je 1x AJAX Hub, 6x čidla MotionProtect, 1x CombiProtect, 3x DoorProtect, 2x FireProtect a dotyková klávesnice KeyPad.
Akce pouze do 31.03.2022
Lze koupit výhodně na splátky
Více o akční nabídce

Namontujeme vám alarm v těchto městech

mapa ČR

Praha a Středočeský kraj

Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod, Dobříš, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Příbram, Roudnice nad Labem

Brno a Jihomoravský kraj

Blansko, Boskovice, Břeclav, Černá Hora, Hodonín, Hustopeče, Ivančice, Kroměříž, Kuřim, Kyjov, Letovice, Mikulov, Pohořelice, Slavkov u Brna, Tišnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo

Olomouc, Ostrava

Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Prostějov, Přerov, Třinec