Od návrhu až po profesionální realizaci a zprovoznění na Vašem chytrém telefonu.

Celý proces instalace máme od začátku až dokonce navržený a optimalizovaný tak, aby trval co nejkratší dobu. Celá instalace je prováděna našimi profesionálními odborníky, kteří si kladou za cíl kvalitu a čistě odvedenou práci.

Od začátku až do konce komunikujete s jedním přiděleným odborníkem. Ten s vámi vše dohodne a provede i závěrečné předání. Vše, na čem se na začátku domluvíte, bude tedy provedeno a na konci předáno.

1. Aktivace senzorů 

V prvním kroku aktivujeme Hub a veškeré senzory a nastavíme jím prostor, který budou střežit. 

2. Instalace Hubu a senzorů

Hub a senzory nainstalujeme na svá místa dle předem schváleného zaměření tak, abychom docílili jejích nejefektivnějšího využití.

3. Otestování všech senzorů a síly signálu v aplikaci

S důrazem na maximální spokojenost zákazníků vše důkladně otestujeme a zkontrolujeme. Přesvědčíme se, že senzory bezchybně snímají, v aplikaci zkontrolujeme sílu signálu a stav baterií.

4. Zprovoznění, předvedení a zaškolení

Pokud již aplikaci máte, technik Vás přiřadí k účtu systému AJAX který Vám nainstaloval a nenávratně smaže přístupy abychom tak maximálně chránili Vaše soukromí. Pokud aplikaci ještě nemáte, technik Vám pomůže s její instalací do Vašeho chytrého telefonu.

5. Úklid a zaškolení

Po celém procesu montáže uklidíme veškerý nepořádek, který jsme v průběhu montáže udělali a důkladně Vás zaškolíme s manipulací a správou zastřežení.

Praktické rady pro zastřežení

Po celkovém zprovoznění a předvedení vám dáme i několik praktických rad, jak vytvořit scénáře které automatizují celý proces zastřežení tak, aby se v případě situace AJAX zachoval tak, aby Vás co nejspolehlivěji ochránil, například proti vytopení, nebo proti úniku plynu.

praktické rady

Alarmy AJAX od 12900 Kč + DPH montáž pouze na prvních 100 objednávek!

Přijedeme Vám namontovat alarm v těchto městech

Praha a Středočeský kraj Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod, Dobříš, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Kutná Hora, Mělník, Nymburk, Poděbrady, Příbram, Roudnice nad Labem
Brno a Jihomoravský kraj Blansko, Boskovice, Břeclav, Černá Hora, Hodonín, Hustopeče, Ivančice, Kroměříž, Kuřim, Kyjov, Letovice, Mikulov, Pohořelice, Slavkov u Brna, Tišnov, Třebíč, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo
Olomouc, Ostrava Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Prostějov, Přerov, Třinec